Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w środę 9 listopada grupy M1, M2, M3 i M8 uczestniczyły w koncercie  pt. Kto ty jesteś – Polak mały w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego.
W programie widowiska muzyczno – patriotycznego aktorzy, śpiewacy i muzycy wykonali utwory odnoszące się do naszej historii. Uczniowie poznali także kilka ciekawych faktów związanych z naszym hymnem. Widowisko uświetnił występ Zespołu Tańca Ludowego Leszczyniacy. Artyści zaprezentowali tańce narodowe między innymi poloneza, mazurka i krakowiaka w przepięknych, barwnych strojach.
Tekst
Beata Kwaśniewska